Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Serdecznie zapraszamy na charytatywny spektakl pt. „Nie pewna żyrafa”, który odbędzie się w dniu 30.11.2022 r. o godzinie 18:00 na deskach Teatru Gdynia Główna w Gdyni. W przedstawieniu wezmą udział pracownicy Fundacji razem z dziećmi. Spektakl teatralny będzie zwięczeniem prowadzonych przez nas warsztatów integracyjnych „Supermocni” wspierających rozwój mentalny dzieci od 7. do 14. roku życia. Jego scenariusz powstał właśnie podczas realizacji tych zajęć.

Spektakl opowiada historię żyjącej w dżungli żyrafy, która musi się zmagać na co dzień z brakiem zainteresowania od rodziców oraz z hejtem ze strony zwierząt zamieszkujących dżunglę. Jej los odmieni spotkana na drodze dziewczynka radząca sobie z podobnymi problemami.

„Nie pewna żyrafa” to forma połączenia nauki z zabawą dla uczestniczących w przedstawieniu dzieci. Radzenie sobie ze stresem, praca zespołowa, ćwiczenie pamięci oraz koncentracji i rozwijanie pasji – temu wszystkiemu sprzyjać ma realizacja „Nie pewnej żyrafy”. Chcemy pokazać, do jakiej destrukcji prowadzi hejt, i przypomnieć, że każdy ma prawo do szczęścia. Podczas spektaklu będzie prowadzona również zbiórka pieniędzy, które później zostaną przekazane w formie darów biednym rodzinom.

Wydarzenie finansowane ze środków z konkursu „Razem Możemy Więcej – Pierwsza Edycja Programu Aktywizacyjnego dla Cudzoziemców na lata 2022-2023” w ramach Resortowego Programu Aktywizacyjnego dla Cudzoziemców na lata 2022-2025 finansowanego ze środków rezerwy Funduszu Pracy, których dysponentem jest Minister Rodziny i Polityki Społecznej.

Przejdź do góry