Zapraszamy do obejrzenia relacji z wczorajszego Klubu Seniora. Odwiedzili nas wędrownicy z 44 Drużyna Wędrownicza Ŝtuparo !

Spotkanie było bardzo żywe oraz angażujące za sprawą przygotowanych przez harcerzy gier i zabaw. Seniorzy wzięli udział w warsztatach z odpowiedzialnego wędrowania, biwakowania oraz mogli posłuchać jak w obecnych czasach działają harcerze. Mieli także możliwość konkurować ze sobą w grupach podczas konkursu z wiedzy o przyszłym bohaterze drużyny – Ludwiku Zamenhofie. Nie zabrakło również śpiewania harcerskiej piosenki oraz rozpalenia świeczowiska wykazując się zręcznością podczas przekazywania płomienia w kręgu. W wielkim skrócie, seniorzy doznali prawdziwej zbiórki harcerskiej w pigułce!

Byliśmy również świadkami obrzędu wręczenia chusty drużyny jej nowemu członkowi. Było to dla nas wielką przyjemnością oraz wyróżnieniem towarzyszyć drużynie w tak ważnym dla niej momencie. Stworzony przez nas krąg przyjaźni oraz świeczowisko tylko dopełniły magię chwili.

Maćku, życzymy ci powodzenia i dalszych sukcesów 🙂

Serdecznie dziękujemy całej 44 Drużynie Wędrowniczej Ŝtuparo za wkład i zaangażowanie na wczorajszym Klubie Seniora oraz za całe wsparcie działalności Fundacji, do zobaczenia następnym razem 🙂

 

Czuwaj! ⚜️

 

 

 

Wspieraj nas.

Jeśli podoba się Ci nasza misja i widzisz sens w naszych działaniach, prosimy, wesprzyj nas!

Możesz kliknąć w cegiełkę, która bezpośrednio przeniesie Cię na stronę przelewy24.pl lub dokonać wpłaty w tradycyjny sposób na nasz numer konta.

Kup cegiełkę:

20 PLN
100 PLN
200 PLN
50 PLN
150 PLN
250 PLN
20 PLN
50 PLN
100 PLN
150 PLN
200 PLN
250 PLN

Wpłać darowiznę

Jeśli wolisz przekazać datek bezpośrednio na nasze konto, wykonaj przelew na poniższe dane.

Fundacja Adaptacja
28 1240 5442 1111 0010 9755 5415