Fundacja Adaptacja z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych 1 października organizuje IV Pomorski Dzień Seniora w Gdyni. Na uczestników czeka m.in. Przemarsz pod hasłem „Żyj kolorowo” oraz koncert charytatywny Grzegorza Poloczka.

Wielkimi krokami zbliża się Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. To dla Fundacji najważniejsze święto kalendarzowe w roku. W związku z tym, jak co roku, 1 października z dużym rozmachem organizujemy IV Pomorski Dzień Seniora w Gdyni. W ubiegłorocznym wydarzeniu wzięło udział przeszło 400 osób i mamy nadzieję na jeszcze wyższy wynik. Dla uczestników przygotowujemy wiele atrakcji, a gwoździem programu będzie Przemarsz pod hasłem „Żyj kolorowo” i koncert charytatywny Grzegorza Poloczka.

• PRZEMARSZ pod hasłem: „Żyj kolorowo”

Wydarzeniem rozpoczynającym IV Pomorski Dzień Seniora będzie kolorowa parada seniorów i przyjaciół, która rozpocznie się dnia 1 października o godzinie 12:00 przed Urzędem Miasta Gdyni i przejdzie ulicą Świętojańską przy akompaniamencie orkiestry dętej. Pierwsza część eventu zakończy się słodkim poczęstunkiem i krótkim występem muzycznym na Placu Kaszubskim. Wydarzenie finansowane jest ze środków Narodowego Instytutu Wolności w ramach programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich – Nowe FIO.

• KONCERT CHARYTATYWNY GRZEGORZA POLOCZKA

Kolejnym etapem świętowania będzie koncert charytatywny o godz. 14:00 w Sali Koncertowej Morskiego Portu Gdynia S.A. Gwiazdą wieczoru będzie Grzegorz Poloczek – znany polski piosenkarz, satyryk, członek i autor wielu tekstów Kabaretu Rak. Wstęp jest bezpłatny. Koncert odbędzie się dzięki wsparciu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury – Kultura Interwencje. Edycja 2022. Partnerem strategicznym jest Grupa Orlen S.A.

Jako organizatorzy chcemy zwrócić uwagę na potrzeby i problemy pomijanej grupy senioralnej. Fundacja Adaptacja zaprasza wszystkich chętnych do udziału w wydarzeniu. Naszym celem jest pokazanie młodszym pokoleniom, że ich ojcowie i dziadkowie wciąż są aktywni, otwarci, chętni integracji i wzajemnego dzielenia się swoimi doświadczeniami. IV Pomorski Dzień Seniora jest wspaniałą okazją, aby podziękować seniorom za wkład w budowanie społeczeństwa!

Wspieraj nas.

Jeśli podoba się Ci nasza misja i widzisz sens w naszych działaniach, prosimy, wesprzyj nas!

Możesz kliknąć w cegiełkę, która bezpośrednio przeniesie Cię na stronę przelewy24.pl lub dokonać wpłaty w tradycyjny sposób na nasz numer konta.

Kup cegiełkę:

20 PLN
100 PLN
200 PLN
50 PLN
150 PLN
250 PLN
20 PLN
50 PLN
100 PLN
150 PLN
200 PLN
250 PLN

Wpłać darowiznę

Jeśli wolisz przekazać datek bezpośrednio na nasze konto, wykonaj przelew na poniższe dane.

Fundacja Adaptacja
28 1240 5442 1111 0010 9755 5415